Studenčių fanų forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studenčių fanų forumas

Studenčių forumas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Wika

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Wika

Wika


Įspėjimai : 0
Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-10-11

Wika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Wika   Wika I_icon_minitimePir. 10 11, 2010 9:26 am

Sveiki, as esu Laima,Ežerskyte ...Na Wikos pravarde gavau del to kad kadaise buvau didele Mango vokalistes Viktorijos Perminaites gerbėja. Taigi trumpai
Vardas.Laima
Pavardė.Ežerskytė
Gimimo data.1995-04-21
Amzius 15 metu
Brolis/sesė neturiu
Naminis gyvunas Dekoratyvinis triusis Pūkiukas
Hobis žvėjyba.kelionės


Apie mane:
Esu Laima man 15metu daukas mane maišo su mano pusesere irgi Laima prisipažinsiu mane tai nervuoja,mes esam gana panasios bet atskiriamos.Kiti mus pirmą kartą pamatę sako kad mes seserys,musu mamos sako kad abiem jom patiko sitas vardas ir davė ji mum linkėdamos laimės.Giminės i mane kreipaisi Bis,e nors ji irgi ira bisu gerbėja bet netokia didelė kaip aš.Nors neturiu sesės,bet su ja jaucuosi kaip su sese.

Charakteis:
Bjaurus...Esu užsispyrus,visada sieku savo tikslo,greitai susinervuoju,labai nemėkstu kai kas vadovauja man,nemegstu pasikėlusiu žmoniu,ir pagirunų dažnau bunu pikčiurna...Na turiu humoro jausmą eus sakyčiau gana paprasta nereikalaujanti daug dėmesio...

Kelionės:
Keliauti man labai pakinka esu buvusi Graikijoj (chalkidikėj) Turkijoj (Marmari) Ispanijoj (Maljorkoj) Latvijoj (Venspily).Taigi šiek tikek papasakosiu.Pradėsiu nuo Ispanijos Maljorkos ten man labiausiai patiko.Klimatas 35,40 laipsniu šilumos daug palmiu labai grazus paplūdimai>Na diena labai ramu mažai žmoniu nes karšta apie 24:00, 1:00 prasideda diskotekos šokiai mestas atrodo ispudingai.Toliau Graikija(chalkidikė)Turkija(Marmaris) sujunsiu i viena nes labai panasio šalys iš foto galima sumaišyti.Aisku ispanijau nusileidzia savo grožiu ir tvarka nepasakycaiu kad ten lanai tvarkinga.Man tik vienas dalykas gerai isiminė Cikados tai tokie vabaliukai panasus i svirplius,cos cirskia istisas nakitis labai nervuoja.Latvija(Vensipilis) taip mano viena iš naujausiu kelioniu ten buvau 2010 birzelio 9d.Labaiusiai isiminė tai milžiniška karvė stovinti miesto centre o siap miestas labai panasus i Lietuvą...I visas keliones iskirus Latvija (Vensiply) skridau lėktuvu.I latvija autibusu.Esu beviek visa lietuva ismaisius,bet ape ją vėlaiu.

Žvėjyba:
Man patinka žvejoti žvėjoju dažnausiai Lietuvoje labai retai žvejuju kitose šalyse.Didžausias laimikis Lydeka 3 kg...

Muzika:
Bėbėjo labausiai patika grupė BIS Iš Bis man labau patika Vladas...Buvau grupės mango atsisveikinimo koncerte...Dabar daugausiau klausau rusiskos muzikos BIs klausau kiekvieną dieną. Studentes taj labai puiki grupe kurios klasausi labai daznai,ju dainos atitinka ir mano gyvenima

Foto iš kelionių...Iš Latvijos...
http://s43.radikal.ru/i100/1006/f9/008eb4e60cdb.jpg
http://s43.radikal.ru/i099/1006/b6/2d01fc9d82ed.jpg
http://i029.radikal.ru/1006/93/405d8d5a4dfc.jpg
turiu daugiau manau sitos graziausios
Atgal į viršų Go down
PŪGATĖA :) aiste

PŪGATĖA :) aiste


Įspėjimai : 1
Pranešimų skaičius : 317
Join date : 2010-02-13

Wika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wika   Wika I_icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 11:45 am

Sveikutė!
Atgal į viršų Go down
Wika

Wika


Įspėjimai : 0
Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-10-11

Wika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wika   Wika I_icon_minitimeTr. 10 13, 2010 5:40 am

Labukas
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Wika Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Wika   Wika I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Wika
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Studenčių fanų forumas :: Laisvalaikis :: Šiukšlinė-
Pereiti į: